RNF14FAC182K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FAC182K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14FAC182K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 182K OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14FAC182K.pdf2.RNF14FAC182K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14FAC182K
Številka dela RNF14FAC182K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 182K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5321046 pcs Podatkovni list 1.RNF14FAC182K.pdf2.RNF14FAC182K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 182 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/4 T2 182K 1% T