RNF14BTC2K67
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14BTC2K67 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14BTC2K67
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.67K OHM 1/4W .1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14BTC2K67.pdf2.RNF14BTC2K67.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14BTC2K67
Številka dela RNF14BTC2K67 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 2.67K OHM 1/4W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 840789 pcs Podatkovni list 1.RNF14BTC2K67.pdf2.RNF14BTC2K67.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Serija RNF
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija Axial
Druga imena RN 1/4 T2 2.67K 0.1% R