RNF14BBC143K
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF14BBC143K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14BBC143K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 143K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14BBC143K.pdf2.RNF14BBC143K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14BBC143K
Številka dela RNF14BBC143K Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 143K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1108956 pcs Podatkovni list 1.RNF14BBC143K.pdf2.RNF14BBC143K.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Serija RNF
RoHS Status Bulk Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RNF14BBC143K Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO's 2
Razširjen opis 143k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES 143K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Premaz, tip ohišja Metal Film