RNF14BAE23K4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAE23K4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF14BAE23K4
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 23.4K OHM 1/4W .1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF14BAE23K4.pdf2.RNF14BAE23K4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF14BAE23K4
Številka dela RNF14BAE23K4 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 23.4K OHM 1/4W .1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 478290 pcs Podatkovni list 1.RNF14BAE23K4.pdf2.RNF14BAE23K4.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 23.4 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/4 T9 23.4K 0.1% T