RNF12FTD511R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTD511R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FTD511R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 511 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FTD511R.pdf2.RNF12FTD511R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FTD511R
Številka dela RNF12FTD511R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 511 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4911717 pcs Podatkovni list 1.RNF12FTD511R.pdf2.RNF12FTD511R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 511 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNF 1/2 T1 511 1% R