RNF12FTC562R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC562R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FTC562R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 562 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FTC562R.pdf2.RNF12FTC562R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FTC562R
Številka dela RNF12FTC562R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 562 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3582660 pcs Podatkovni list 1.RNF12FTC562R.pdf2.RNF12FTC562R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 562 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/2 T2 562 1% R