RNF12FTC374R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC374R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FTC374R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 374 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FTC374R.pdf2.RNF12FTC374R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FTC374R
Številka dela RNF12FTC374R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 374 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2912189 pcs Podatkovni list 1.RNF12FTC374R.pdf2.RNF12FTC374R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 374 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/2 T2 374 1% R