RNF12FTC324R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC324R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FTC324R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 324 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FTC324R.pdf2.RNF12FTC324R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FTC324R
Številka dela RNF12FTC324R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 324 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3516768 pcs Podatkovni list 1.RNF12FTC324R.pdf2.RNF12FTC324R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 324 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena RNF12FTC324R-ND
RNF12FTC324RTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Stopnja napak - natančen opis 324 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film