RNF12FTC210K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC210K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FTC210K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 210K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FTC210K.pdf2.RNF12FTC210K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FTC210K
Številka dela RNF12FTC210K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 210K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2814983 pcs Podatkovni list 1.RNF12FTC210K.pdf2.RNF12FTC210K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 210 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 210 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film