RNF12FBD23K2
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNF12FBD23K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FBD23K2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FBD23K2.pdf2.RNF12FBD23K2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FBD23K2
Številka dela RNF12FBD23K2 Proizvajalec Stackpole Electronics Inc.
Opis RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6252614 pcs Podatkovni list 1.RNF12FBD23K2.pdf2.RNF12FBD23K2.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.5W, 1/2W
Napetost - razčlenitev Axial Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm) Serija RNF
RoHS Status Bulk Polarizacija Axial
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RNF12FBD23K2 Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety FIFO's 2
Razširjen opis 23.2k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES 23.2K OHM 1/2W 1% AXIAL Premaz, tip ohišja Metal Film