RNF12FAD34R8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FAD34R8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNF12FAD34R8
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 34.8 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RNF12FAD34R8.pdf2.RNF12FAD34R8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNF12FAD34R8
Številka dela RNF12FAD34R8 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 34.8 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5531414 pcs Podatkovni list 1.RNF12FAD34R8.pdf2.RNF12FAD34R8.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Serija RNF Odpornost 34.8 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena RN 1/2 T1 34.8 1% T