RNCF0603BKE412R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BKE412R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNCF0603BKE412R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 412 OHM 0.1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RNCF0603BKE412R.pdf2.RNCF0603BKE412R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNCF0603BKE412R
Številka dela RNCF0603BKE412R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 412 OHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1539945 pcs Podatkovni list 1.RNCF0603BKE412R.pdf2.RNCF0603BKE412R.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RNCF Odpornost 412 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 412 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film