RMCS2010JT2K20
pregled izdelka
Številka dela: RMCS2010JT2K20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.2K OHM 5% 3/4W 2010
Podatkovni listi: RMCS2010JT2K20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCS2010JT2K20
Številka dela RMCS2010JT2K20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.2K OHM 5% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1743823 pcs Podatkovni list RMCS2010JT2K20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RMCS Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 2.2 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sestava Thick Film