RMCS2010FT26K7
pregled izdelka
Številka dela: RMCS2010FT26K7
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 26.7K OHM 1% 3/4W 2010
Podatkovni listi: RMCS2010FT26K7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCS2010FT26K7
Številka dela RMCS2010FT26K7 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 26.7K OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 978287 pcs Podatkovni list RMCS2010FT26K7.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RMCS Odpornost 26.7 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 26.7 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sestava Thick Film