RMCS1206FT154K
pregled izdelka
Številka dela: RMCS1206FT154K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 154K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: RMCS1206FT154K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCS1206FT154K
Številka dela RMCS1206FT154K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 154K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5708489 pcs Podatkovni list RMCS1206FT154K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija RMCS Odpornost 154 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 154 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sestava Thick Film