RMCS0603FT243R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCS0603FT243R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 243 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: RMCS0603FT243R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCS0603FT243R
Številka dela RMCS0603FT243R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 243 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12955861 pcs Podatkovni list RMCS0603FT243R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RMCS Odpornost 243 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 243 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sestava Thick Film