RMCS0402FT243R
pregled izdelka
Številka dela: RMCS0402FT243R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 243 OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: RMCS0402FT243R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCS0402FT243R
Številka dela RMCS0402FT243R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 243 OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11904959 pcs Podatkovni list RMCS0402FT243R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RMCS Odpornost 243 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 243 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sestava Thick Film