RMCF2512FT866K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2512FT866K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF2512FT866K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 866K OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.RMCF2512FT866K.pdf2.RMCF2512FT866K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF2512FT866K
Številka dela RMCF2512FT866K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 866K OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2362671 pcs Podatkovni list 1.RMCF2512FT866K.pdf2.RMCF2512FT866K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RMCF Odpornost 866 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 866 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film