RMCF2010FT698R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT698R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF2010FT698R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 698 OHM 1% 3/4W 2010
Podatkovni listi: 1.RMCF2010FT698R.pdf2.RMCF2010FT698R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF2010FT698R
Številka dela RMCF2010FT698R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 698 OHM 1% 3/4W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 332445 pcs Podatkovni list 1.RMCF2010FT698R.pdf2.RMCF2010FT698R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RMCF Odpornost 698 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena RMCF2010FT698RCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 698 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film