RMCF1210FT866R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT866R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF1210FT866R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 866 OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: 1.RMCF1210FT866R.pdf2.RMCF1210FT866R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF1210FT866R
Številka dela RMCF1210FT866R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 866 OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5231901 pcs Podatkovni list 1.RMCF1210FT866R.pdf2.RMCF1210FT866R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija RMCF Odpornost 866 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena RMC 1/4 866 1% R