RMCF1206FT866R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT866R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF1206FT866R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 866 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RMCF1206FT866R.pdf2.RMCF1206FT866R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF1206FT866R
Številka dela RMCF1206FT866R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 866 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23159020 pcs Podatkovni list 1.RMCF1206FT866R.pdf2.RMCF1206FT866R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RMCF Odpornost 866 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RMC 1/8 866 1% R