RMCF1206FG10R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FG10R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF1206FG10R2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 10.2 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RMCF1206FG10R2.pdf2.RMCF1206FG10R2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF1206FG10R2
Številka dela RMCF1206FG10R2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10.2 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23823333 pcs Podatkovni list 1.RMCF1206FG10R2.pdf2.RMCF1206FG10R2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RMCF Odpornost 10.2 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 10.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film