RMCF0805FG18K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FG18K2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0805FG18K2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 18.2K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: 1.RMCF0805FG18K2.pdf2.RMCF0805FG18K2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0805FG18K2
Številka dela RMCF0805FG18K2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 18.2K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31415094 pcs Podatkovni list 1.RMCF0805FG18K2.pdf2.RMCF0805FG18K2.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RMCF Odpornost 18.2 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena RMC 1/10 18.2K 1% G