RMCF0603FT866K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT866K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0603FT866K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 866K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RMCF0603FT866K.pdf2.RMCF0603FT866K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0603FT866K
Številka dela RMCF0603FT866K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 866K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39573206 pcs Podatkovni list 1.RMCF0603FT866K.pdf2.RMCF0603FT866K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Serija RMCF Odpornost 866 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RMC 1/16 866K 1% R