RMCF0201FT604R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT604R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RMCF0201FT604R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 604 OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: 1.RMCF0201FT604R.pdf2.RMCF0201FT604R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RMCF0201FT604R
Številka dela RMCF0201FT604R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 604 OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30830000 pcs Podatkovni list 1.RMCF0201FT604R.pdf2.RMCF0201FT604R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RMCF Odpornost 604 Ohms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena RMCF 1/20 604 1% R