RHC2512FTR250
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FTR250 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RHC2512FTR250
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.25 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.RHC2512FTR250.pdf2.RHC2512FTR250.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RHC2512FTR250
Številka dela RHC2512FTR250 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.25 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109065 pcs Podatkovni list 1.RHC2512FTR250.pdf2.RHC2512FTR250.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RHC Odpornost 250 mOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena RHC2512FTR250CT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 250 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film