RHC2512FT357R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RHC2512FT357R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RHC2512FT357R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 357 OHM 1% 2W 2512
Podatkovni listi: 1.RHC2512FT357R.pdf2.RHC2512FT357R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RHC2512FT357R
Številka dela RHC2512FT357R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 357 OHM 1% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 345617 pcs Podatkovni list 1.RHC2512FT357R.pdf2.RHC2512FT357R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RHC Odpornost 357 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena RHC 2512 357 1% R
RHC2512357FR
RHC2512357FR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 357 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film