RGC1206FTC511K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206FTC511K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RGC1206FTC511K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 511K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RGC1206FTC511K.pdf2.RGC1206FTC511K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RGC1206FTC511K
Številka dela RGC1206FTC511K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 511K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3755838 pcs Podatkovni list 1.RGC1206FTC511K.pdf2.RGC1206FTC511K.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Serija RGC Odpornost 511 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RGC 1/8 T2 511K 1% R