RC1KB560R
pregled izdelka
Številka dela: RC1KB560R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 560 OHM 1W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC1KB560R.pdf2.RC1KB560R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC1KB560R
Številka dela RC1KB560R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 560 OHM 1W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4749 pcs Podatkovni list 1.RC1KB560R.pdf2.RC1KB560R.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
Serija RC Odpornost 560 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1 560 10% A