RC14KB5M60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC14KB5M60
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 5.6M OHM 1/4W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC14KB5M60.pdf2.RC14KB5M60.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC14KB5M60
Številka dela RC14KB5M60 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.6M OHM 1/4W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1038800 pcs Podatkovni list 1.RC14KB5M60.pdf2.RC14KB5M60.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RC Odpornost 5.6 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/4 5.6M 10% A