RC14KB3M30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC14KB3M30
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3.3M OHM 1/4W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC14KB3M30.pdf2.RC14KB3M30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC14KB3M30
Številka dela RC14KB3M30 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.3M OHM 1/4W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1022952 pcs Podatkovni list 1.RC14KB3M30.pdf2.RC14KB3M30.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RC Odpornost 3.3 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/4 3.3M 10% A