RC14KB330K
pregled izdelka
Številka dela: RC14KB330K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 330K OHM 1/4W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC14KB330K.pdf2.RC14KB330K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC14KB330K
Številka dela RC14KB330K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 330K OHM 1/4W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1026705 pcs Podatkovni list 1.RC14KB330K.pdf2.RC14KB330K.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RC Odpornost 330 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/4 330K 10% A