RC14KB220K
pregled izdelka
Številka dela: RC14KB220K
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 220K OHM 1/4W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC14KB220K.pdf2.RC14KB220K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC14KB220K
Številka dela RC14KB220K Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 220K OHM 1/4W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 198077 pcs Podatkovni list 1.RC14KB220K.pdf2.RC14KB220K.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RC Odpornost 220 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/4 220K 10% A