RC14KB1M30
pregled izdelka
Številka dela: RC14KB1M30
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 1.3M OHM 10% 1/4W AXIAL
Podatkovni listi: RC14KB1M30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC14KB1M30
Številka dela RC14KB1M30 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.3M OHM 10% 1/4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1069764 pcs Podatkovni list RC14KB1M30.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RC Odpornost 1.3 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Non-Inductive, Pulse Withstanding natančen opis 1.3 MOhms ±10% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition