RC14KB180R
pregled izdelka
Številka dela: RC14KB180R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 180 OHM 1/4W 10% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC14KB180R.pdf2.RC14KB180R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC14KB180R
Številka dela RC14KB180R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 180 OHM 1/4W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 936676 pcs Podatkovni list 1.RC14KB180R.pdf2.RC14KB180R.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RC Odpornost 180 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/4 180 10% A