RC14JB2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB2R20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC14JB2R20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.2 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC14JB2R20.pdf2.RC14JB2R20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC14JB2R20
Številka dela RC14JB2R20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.2 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 780408 pcs Podatkovni list 1.RC14JB2R20.pdf2.RC14JB2R20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RC Odpornost 2.2 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/4 2.2 5% A