RC14JB220R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB220R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC14JB220R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 220 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC14JB220R.pdf2.RC14JB220R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC14JB220R
Številka dela RC14JB220R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 220 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 201098 pcs Podatkovni list 1.RC14JB220R.pdf2.RC14JB220R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RC Odpornost 220 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk