RC14JB150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB150R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC14JB150R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 150 OHM 1/4W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC14JB150R.pdf2.RC14JB150R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC14JB150R
Številka dela RC14JB150R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 150 OHM 1/4W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 820482 pcs Podatkovni list 1.RC14JB150R.pdf2.RC14JB150R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serija RC Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/4 150 5% A