RC12KB16M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC12KB16M0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 16M OHM 10% 1/2W AXIAL
Podatkovni listi: RC12KB16M0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC12KB16M0
Številka dela RC12KB16M0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 16M OHM 10% 1/2W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 822071 pcs Podatkovni list RC12KB16M0.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serija RC Odpornost 16 MOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Non-Inductive, Pulse Withstanding natančen opis 16 MOhms ±10% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition