RC12JB2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JB2R20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC12JB2R20
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.2 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC12JB2R20.pdf2.RC12JB2R20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC12JB2R20
Številka dela RC12JB2R20 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.2 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143287 pcs Podatkovni list 1.RC12JB2R20.pdf2.RC12JB2R20.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serija RC Odpornost 2.2 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk