RC12JB150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JB150R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC12JB150R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 150 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC12JB150R.pdf2.RC12JB150R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC12JB150R
Številka dela RC12JB150R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 150 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 790113 pcs Podatkovni list 1.RC12JB150R.pdf2.RC12JB150R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serija RC Odpornost 150 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RC 1/2 150 5% A