RC12JB100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC12JB100R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC12JB100R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.RC12JB100R.pdf2.RC12JB100R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC12JB100R
Številka dela RC12JB100R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 1/2W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150687 pcs Podatkovni list 1.RC12JB100R.pdf2.RC12JB100R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Serija RC Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk