RAVF168DFT4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF168DFT4K70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAVF168DFT4K70
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 1506
Podatkovni listi: RAVF168DFT4K70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RAVF168DFT4K70
Številka dela RAVF168DFT4K70 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 1506 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1385585 pcs Podatkovni list RAVF168DFT4K70.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Serija RAVF Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 4.7k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1506, Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 8 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
natančen opis 4.7k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated