RAVF164DFT332R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DFT332R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAVF164DFT332R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 332 OHM 1206
Podatkovni listi: 1.RAVF164DFT332R.pdf2.RAVF164DFT332R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RAVF164DFT332R
Številka dela RAVF164DFT332R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES ARRAY 4 RES 332 OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7082206 pcs Podatkovni list 1.RAVF164DFT332R.pdf2.RAVF164DFT332R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RAVF Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 332
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Druga imena RAV 164D 332 1% R