RAVF162DFT10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF162DFT10K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAVF162DFT10K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0606
Podatkovni listi: RAVF162DFT10K0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAVF162DFT10K0
Številka dela RAVF162DFT10K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4117644 pcs Podatkovni list RAVF162DFT10K0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija RAVF Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 10k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0606 (1616 Metric), Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
natančen opis 10k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606 (1616 Metric), Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated