RAVF104DFT24K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DFT24K0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAVF104DFT24K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 24K OHM 0804
Podatkovni listi: 1.RAVF104DFT24K0.pdf2.RAVF104DFT24K0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RAVF104DFT24K0
Številka dela RAVF104DFT24K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES ARRAY 4 RES 24K OHM 0804 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5042333 pcs Podatkovni list 1.RAVF104DFT24K0.pdf2.RAVF104DFT24K0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija RAVF Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 24k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0804, Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
natančen opis 24k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated