RAVF102DFT22R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF102DFT22R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAVF102DFT22R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0404
Podatkovni listi: 1.RAVF102DFT22R0.pdf2.RAVF102DFT22R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAVF102DFT22R0
Številka dela RAVF102DFT22R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0404 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1477500 pcs Podatkovni list 1.RAVF102DFT22R0.pdf2.RAVF102DFT22R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serija RAVF Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 22
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0404 (1010 Metric), Convex Druga imena RAV 102D 22 1% R