PRNF14FTD887R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRNF14FTD887R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRNF14FTD887R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 887 OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.PRNF14FTD887R.pdf2.PRNF14FTD887R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PRNF14FTD887R
Številka dela PRNF14FTD887R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 887 OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7150067 pcs Podatkovni list 1.PRNF14FTD887R.pdf2.PRNF14FTD887R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 887 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial, Radial Bend delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 887 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial, Radial Bend Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film