PRNF14FTD2M74
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRNF14FTD2M74 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRNF14FTD2M74
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 2.74M OHM 1/4W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.PRNF14FTD2M74.pdf2.PRNF14FTD2M74.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PRNF14FTD2M74
Številka dela PRNF14FTD2M74 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.74M OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2815937 pcs Podatkovni list 1.PRNF14FTD2M74.pdf2.PRNF14FTD2M74.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 2.74 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial, Radial Bend Druga imena PRN 1/4 T1 2.74M 1% P