PRNF14BAC250R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRNF14BAC250R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRNF14BAC250R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 250 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.PRNF14BAC250R.pdf2.PRNF14BAC250R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRNF14BAC250R
Številka dela PRNF14BAC250R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 250 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 908315 pcs Podatkovni list 1.PRNF14BAC250R.pdf2.PRNF14BAC250R.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Serija RNF Odpornost 250 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial, Radial Bend delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, Safety Stopnja napak -
natančen opis 250 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial, Radial Bend Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sestava Metal Film